0 thumbnail image for MAX Блендер сецко FC 400 WT
1 thumbnail image for MAX Блендер сецко FC 400 WT
2 thumbnail image for MAX Блендер сецко FC 400 WT
3 thumbnail image for MAX Блендер сецко FC 400 WT
4 thumbnail image for MAX Блендер сецко FC 400 WT
Selected image for MAX Блендер сецко FC 400 WT
Selected image for MAX Блендер сецко FC 400 WT
Selected image for MAX Блендер сецко FC 400 WT
Selected image for MAX Блендер сецко FC 400 WT
Selected image for MAX Блендер сецко FC 400 WT

MAX Блендер сецко FC 400 WT

AНАНАС ШОП
1.549 ДЕНЗаштеда 150 ДЕН
1.399ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Моќност: 400W
Стаклен сад
Капацитет на садот: 1l
Брзини:1
Четири сечила изработени од нерѓосувачки челик
Не лизгачки ногарки
Иновативен дизајн едноставен за употреба

Спецификации

Бренд
Max

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
D4B9WJGA2J

EAN /   код

EAN /   код
ANRAA4VYD4
1.549 ДЕНЗаштеда 150 ДЕН
1.399ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Моќност: 400W
Стаклен сад
Капацитет на садот: 1l
Брзини:1
Четири сечила изработени од нерѓосувачки челик
Не лизгачки ногарки
Иновативен дизајн едноставен за употреба

Спецификации

Бренд
Max

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
D4B9WJGA2J

EAN /   код

EAN /   код
ANRAA4VYD4
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.