Slike MAX  Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX  Правосмукалка стик SVC 1060 B

MAX Правосмукалка стик SVC 1060 B

River Soft
2.699 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
2.199ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 30/12/2023

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

ПРАВОСМУКАЛКА СТИК MAX SVC 1060 B
Правосмукалка 2 во 1
Mоќност: 600 w
Капацитет на садот: 0,8l
Циклонски систем
Двоен систем за филтрирање
Хепа филтер што може да се пере
Мала бучава: 80 db
Должина на кабелот: 5 m
Четка за под
Папуча за ќошиња
Држач за папучата
Голем радиус на работа
Можност да стои исправено
Рачка што се вади

Спецификации

Бренд
Max

Технички детали

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
P8FBLU8KQU

EAN /   код

EAN /   код
ANAPI7LAP7
2.699 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
2.199ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 30/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

ПРАВОСМУКАЛКА СТИК MAX SVC 1060 B
Правосмукалка 2 во 1
Mоќност: 600 w
Капацитет на садот: 0,8l
Циклонски систем
Двоен систем за филтрирање
Хепа филтер што може да се пере
Мала бучава: 80 db
Должина на кабелот: 5 m
Четка за под
Папуча за ќошиња
Држач за папучата
Голем радиус на работа
Можност да стои исправено
Рачка што се вади

Спецификации

Бренд
Max

Технички детали

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
P8FBLU8KQU

EAN /   код

EAN /   код
ANAPI7LAP7

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.