Selected image for MAX PULS GARDEN Бензиски тример за трева MP-GBC16
Ново

MAX PULS GARDEN Бензиски тример за трева MP-GBC16

AНАНАС ШОП
8.500 ДЕНЗаштеда 2.510 ДЕН
5.990ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

✅ Моќност: 1400W
✅ Зафатнина: 51.7ccm3
✅ Вртежи: 6.500/min
✅ Дијаметар на сечење со нож: 255mm
✅ Дијаметар на сечење со конец: 415mm
✅ Резервоар за гориво: 1200ml
✅ Тежина: 8kg

Спецификации

Бренд
MAX PULS

Тежина и димензии

Тежина
8 kg

Технички детали

Опсег на брзина на центрифугирање
6500/min

Ананас ID

Шифра на производот
JAKO9W09F9

EAN /   код

EAN /   код
AN6LIM91P7
8.500 ДЕНЗаштеда 2.510 ДЕН
5.990ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

✅ Моќност: 1400W
✅ Зафатнина: 51.7ccm3
✅ Вртежи: 6.500/min
✅ Дијаметар на сечење со нож: 255mm
✅ Дијаметар на сечење со конец: 415mm
✅ Резервоар за гориво: 1200ml
✅ Тежина: 8kg

Спецификации

Бренд
MAX PULS

Тежина и димензии

Тежина
8 kg

Технички детали

Опсег на брзина на центрифугирање
6500/min

Ананас ID

Шифра на производот
JAKO9W09F9

EAN /   код

EAN /   код
AN6LIM91P7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.