Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B
Slike MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B

MAX Рачна Правосмукалка стик SVC 1060 B

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
2.199 ДЕНЗаштеда 409 ДЕН
1.790ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Боја:

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
•Правосмукалка 2 во 1
•Mоќност: 600 w
•Капацитет на садот: 0,8l
•Циклонски систем
•Двоен систем за филтрирање
•Хепа филтер што може да се пере
•Мала бучава: 80 db
•Начин на работа : кабел
•Должина на кабелот: 5 m
•Четка за под
•Папуча за ќошиња
•Држач за папучата
•Голем радиус на работа
•Можност да стои исправено
•Рачка што се вади

Спецификации

Бренд
Max

Дизајн

Боја на производот
Сина

Технички детали

Капацитет за прашина
0.8 L
Должина на кабелот
5 m
Прицврстување со четка
Да
Додаток за тешко достапни места
Да

Моќ

Максимална моќност на моторот
600 W

Изведба

Ниво на бучава
80 dB
ХЕПА систем за филтрација
Да
Филтер за заштита на моторот
Да

Тежина и димензии

Тежина
4 kg

Ананас ID

Шифра на производот
JJ6WFB32KG

EAN /   код

EAN /   код
5310311009728
2.199 ДЕНЗаштеда 409 ДЕН
1.790ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
•Правосмукалка 2 во 1
•Mоќност: 600 w
•Капацитет на садот: 0,8l
•Циклонски систем
•Двоен систем за филтрирање
•Хепа филтер што може да се пере
•Мала бучава: 80 db
•Начин на работа : кабел
•Должина на кабелот: 5 m
•Четка за под
•Папуча за ќошиња
•Држач за папучата
•Голем радиус на работа
•Можност да стои исправено
•Рачка што се вади

Спецификации

Бренд
Max

Дизајн

Боја на производот
Сина

Технички детали

Капацитет за прашина
0.8 L
Должина на кабелот
5 m
Прицврстување со четка
Да
Додаток за тешко достапни места
Да

Моќ

Максимална моќност на моторот
600 W

Изведба

Ниво на бучава
80 dB
ХЕПА систем за филтрација
Да
Филтер за заштита на моторот
Да

Тежина и димензии

Тежина
4 kg

Ананас ID

Шифра на производот
JJ6WFB32KG

EAN /   код

EAN /   код
5310311009728

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.