Slike ME:FIRST Протеински чоко кикирики 45 гр
Slike ME:FIRST Протеински чоко кикирики 45 гр

ME:FIRST Протеински чоко кикирики 45 гр

POLLEO SPORT
105ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

Протеински чоко бадеми, 45 гр

Омилените чоколадни бонбони сега доаѓаат во фит протеинска варијанта!

Десерт од сладок чоколаден бадем се меѓу оние омилени пралини на кои е тешко да се одолее! Бадемите покриени со слој од темно чоколадо и протеини и попрскани со какао ги прават највкусно прилагоден десерт. Оваа протеинска комбинација е создадена за сите оние моменти кога ви треба здрава и вкусна закуска и дополнителна енергија! Протеинските чоко бадеми придонесуваат за совршен баланс на висока содржина на протеини и одличен вкус! Набавете си брз извор на енергија за целиот ден!

Бадеми во чоколадо - комбинација за собирање енергија!

Бадемите со прелив од темно чоколадо се совршена закуска за сите рекреативни и професионални спортисти кои бараат ново и неодоливо, но здраво задоволство. Едно пакување обезбедува 11 грама протеини и само 1,7 грама шеќер, што

Спецификации

Бренд
ME:First

Karakteristike

Boja
Без боја
Pol
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
QPNT2M50U0

EAN /   код

EAN /   код
3858892297582
105ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Протеински чоко бадеми, 45 гр

Омилените чоколадни бонбони сега доаѓаат во фит протеинска варијанта!

Десерт од сладок чоколаден бадем се меѓу оние омилени пралини на кои е тешко да се одолее! Бадемите покриени со слој од темно чоколадо и протеини и попрскани со какао ги прават највкусно прилагоден десерт. Оваа протеинска комбинација е создадена за сите оние моменти кога ви треба здрава и вкусна закуска и дополнителна енергија! Протеинските чоко бадеми придонесуваат за совршен баланс на висока содржина на протеини и одличен вкус! Набавете си брз извор на енергија за целиот ден!

Бадеми во чоколадо - комбинација за собирање енергија!

Бадемите со прелив од темно чоколадо се совршена закуска за сите рекреативни и професионални спортисти кои бараат ново и неодоливо, но здраво задоволство. Едно пакување обезбедува 11 грама протеини и само 1,7 грама шеќер, што

Спецификации

Бренд
ME:First

Karakteristike

Boja
Без боја
Pol
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
QPNT2M50U0

EAN /   код

EAN /   код
3858892297582
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.