Slike МЕБЕЛ-ВИ Спална Џулија сенза 16мм
Slike МЕБЕЛ-ВИ Спална Џулија сенза 16мм

МЕБЕЛ-ВИ Спална Џулија сенза 16мм

МЕБЕЛ-ВИ
32.900ДЕН

Боја:Даб

Информации за испорака

Опис на производот

Спална изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм, комбинирана табла со тапациран дел.
Димензии: Лежај со натказни: 254,6 х 205 х 90 cm
(Димензии за душек 160 х 200)
Плакар: 220 х 60 х 202 cm

*Душек и подница не се вклучени во цената.

Спецификации

Бренд
МЕБЕЛ-ВИ

Карактеристики

Боја на производот
Даб
Материјал
Иверка 16
Други карактеристики
Лежај со натказни: 254,6 х 205 х 90 cm (Димензии за душек 160 х 200) Плакар: 220 х 60 х 202 cm

Ананас ID

Шифра на производот
8DVRL4KEAA

EAN /   код

EAN /   код
AN37RZK4IN
32.900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Спална изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм, комбинирана табла со тапациран дел.
Димензии: Лежај со натказни: 254,6 х 205 х 90 cm
(Димензии за душек 160 х 200)
Плакар: 220 х 60 х 202 cm

*Душек и подница не се вклучени во цената.

Спецификации

Бренд
МЕБЕЛ-ВИ

Карактеристики

Боја на производот
Даб
Материјал
Иверка 16
Други карактеристики
Лежај со натказни: 254,6 х 205 х 90 cm (Димензии за душек 160 х 200) Плакар: 220 х 60 х 202 cm

Ананас ID

Шифра на производот
8DVRL4KEAA

EAN /   код

EAN /   код
AN37RZK4IN
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.