Selected image for Мече Бело со Срце Розево Амек, 45см

Мече Бело со Срце Розево Амек, 45см

1.390 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
1.190ДЕН
Понудата важи од 16/06/2024 до 30/06/2024

Боја:Крем

Опис на производот

• Плишано бело мече со срце и натпис “Love ” со мека текстура.
• Одличен подарок за секоја прилика.
• Димензии на производот: 45см

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Унисекс
Други карактеристики
45см

Ананас ID

Шифра на производот
NR8FNI5YGM

EAN /   код

EAN /   код
ANNYMNLJGU
1.390 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
1.190ДЕН
Понудата важи од 16/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

• Плишано бело мече со срце и натпис “Love ” со мека текстура.
• Одличен подарок за секоја прилика.
• Димензии на производот: 45см

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Унисекс
Други карактеристики
45см

Ананас ID

Шифра на производот
NR8FNI5YGM

EAN /   код

EAN /   код
ANNYMNLJGU
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.