Slike Мече на батерии панда
Slike Мече на батерии панда

Мече на батерии панда

Loco Croco
500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Оваа супер симпатична играчка панда е вистински подарок за секое дете.
• Поседува звучни и светлосни ефекти.
• Производот користи 2x 1,5V AAA.
• Димензии на производот: 19x18x12 cm.
• Димензии на пакувањето: 22x19x11 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
J9VM6G3D43

EAN /   код

EAN /   код
AN96Q32NFD
500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Оваа супер симпатична играчка панда е вистински подарок за секое дете.
• Поседува звучни и светлосни ефекти.
• Производот користи 2x 1,5V AAA.
• Димензии на производот: 19x18x12 cm.
• Димензии на пакувањето: 22x19x11 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
J9VM6G3D43

EAN /   код

EAN /   код
AN96Q32NFD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.