Slike MEDEX Омега 3 јуниор сируп 140мл
Ново
Slike MEDEX Омега 3 јуниор сируп 140мл
Ново

MEDEX Омега 3 јуниор сируп 140мл

ТЕКСТИЛ
660ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Омега 3 Јуниор сируп 140мл - за деца.
• Содржи рибино масло, мед, вит. А, Б12, Ц, Д и Е.
• Без ароми, конзерванси и бои.

  • ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО - СЛОВЕНИЈА

Спецификации

Бренд
MEDEX

Ананас ID

Шифра на производот
MNTU6RYPUL

EAN /   код

EAN /   код
3838988322220
660ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Омега 3 Јуниор сируп 140мл - за деца.
• Содржи рибино масло, мед, вит. А, Б12, Ц, Д и Е.
• Без ароми, конзерванси и бои.

  • ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО - СЛОВЕНИЈА

Спецификации

Бренд
MEDEX

Ананас ID

Шифра на производот
MNTU6RYPUL

EAN /   код

EAN /   код
3838988322220
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.