Slike MEDEX Прополис бонбони 21гр
Ново
Slike MEDEX Прополис бонбони 21гр
Ново

MEDEX Прополис бонбони 21гр

ТЕКСТИЛ
240ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Бонбони со прополис и вит. А и Ц.
• Без ароми, конзерванси и бои.

Бонбони со прополис, витамини А и Ц.
Со стандардизирана содржина на биофлавоноиди во прополисот.
Прополис со витамини А и Ц во бонбони.

За што служат бонбоните од прополис?

Бонбоните од прополис поволно делуваат на грлото и фаринксот
Биофлавоноидите ги штитат растенијата од микроорганизми
Витамините А и Ц беа додадени во Прополис Форте
Витамини А и Ц за зајакнување на имунолошкиот систем
Витаминот А придонесува за одржување на нормалната мукозна мембрана
Тие се погодни за деца, како и за возрасни
Направени со состојки со контролиран квалитет и со стандардизирана содржина на биофлавоноиди во прополисот.

  • ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО - СЛОВЕНИЈА

Спецификации

Бренд
MEDEX

Ананас ID

Шифра на производот
0HTU63GM54

EAN /   код

EAN /   код
3838988320196
240ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Бонбони со прополис и вит. А и Ц.
• Без ароми, конзерванси и бои.

Бонбони со прополис, витамини А и Ц.
Со стандардизирана содржина на биофлавоноиди во прополисот.
Прополис со витамини А и Ц во бонбони.

За што служат бонбоните од прополис?

Бонбоните од прополис поволно делуваат на грлото и фаринксот
Биофлавоноидите ги штитат растенијата од микроорганизми
Витамините А и Ц беа додадени во Прополис Форте
Витамини А и Ц за зајакнување на имунолошкиот систем
Витаминот А придонесува за одржување на нормалната мукозна мембрана
Тие се погодни за деца, како и за возрасни
Направени со состојки со контролиран квалитет и со стандардизирана содржина на биофлавоноиди во прополисот.

  • ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО - СЛОВЕНИЈА

Спецификации

Бренд
MEDEX

Ананас ID

Шифра на производот
0HTU63GM54

EAN /   код

EAN /   код
3838988320196

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.