Selected image for Медо 100см

Медо 100см

5.790 ДЕНЗаштеда 870 ДЕН
4.920ДЕН
Понудата важи од 16/06/2024 до 30/06/2024

Износ на рата: 800 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Светло кафена

Опис на производот

Медо 100цм

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
7UFFVL92VK

EAN /   код

EAN /   код
AN1K6VQPIY
5.790 ДЕНЗаштеда 870 ДЕН
4.920ДЕН
Понудата важи од 16/06/2024 до 30/06/2024

Износ на рата: 800 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

Медо 100цм

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
7UFFVL92VK

EAN /   код

EAN /   код
AN1K6VQPIY
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.