Selected image for Мека играчка мече со глодалка зелено

Мека играчка мече со глодалка зелено

Loco Croco
730ДЕН

Боја:Зелена

Опис на производот

МЕКА ИГРАЧКА МЕЧЕ СО ГЛОДАЛКА ЗЕЛЕНО
• Меко, слатко мече кое ќе биде првиот пријател на бебето. Направено од меки и нежни материјали за разгалување.
• Глодалка која е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на растење на запчињата.
• Благодарение на МЕКАта пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети.
• Суровински состав: памук 80%,полиестер 20%, 100% силикон.
• Димензии на производот: 36x19 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
1JAOR8CWQK

EAN /   код

EAN /   код
ANZIXVC6S5
730ДЕН

Опис на производот

МЕКА ИГРАЧКА МЕЧЕ СО ГЛОДАЛКА ЗЕЛЕНО
• Меко, слатко мече кое ќе биде првиот пријател на бебето. Направено од меки и нежни материјали за разгалување.
• Глодалка која е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на растење на запчињата.
• Благодарение на МЕКАта пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети.
• Суровински состав: памук 80%,полиестер 20%, 100% силикон.
• Димензии на производот: 36x19 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
1JAOR8CWQK

EAN /   код

EAN /   код
ANZIXVC6S5
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.