Selected image for Мека Играчка Зајче Со Држач За Цуцла Беж

Мека Играчка Зајче Со Држач За Цуцла Беж

Loco Croco
500ДЕН

Боја:Беж

Опис на производот

Мека играчка зајче со држач за цуцла беж
• Меко, слатко мече кое ќе биде првиот пријател на бебето. Направено од меки и нежни материјали за разгалување.
• Глодалка која е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на растење на запчињата.
• Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети.
• Суровински состав: памук 80%,полиестер 20%, 100% силикон.
• Димензии на производот: 36x19 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Унисекс
Материјал
80% Полиестер 20%, 100% Силикон
Други карактеристики
Дименизии: 36x19 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
12BORBQFB2

EAN /   код

EAN /   код
ANWPXVC3MB
500ДЕН

Опис на производот

Мека играчка зајче со држач за цуцла беж
• Меко, слатко мече кое ќе биде првиот пријател на бебето. Направено од меки и нежни материјали за разгалување.
• Глодалка која е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на растење на запчињата.
• Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети.
• Суровински состав: памук 80%,полиестер 20%, 100% силикон.
• Димензии на производот: 36x19 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Унисекс
Материјал
80% Полиестер 20%, 100% Силикон
Други карактеристики
Дименизии: 36x19 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
12BORBQFB2

EAN /   код

EAN /   код
ANWPXVC3MB
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.