Slike MELITTA Сад за филтер кафе 1*2 Премиум
Slike MELITTA Сад за филтер кафе 1*2 Премиум

MELITTA Сад за филтер кафе 1*2 Премиум

АНАНАС ШОП
529ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Melita сад за кафе 1*2 premium - Над 800 ароми се наоѓаат во маслата од кафе vo зрно кафе.
Методот на "прелевање“ е совршен начин да го подготвите вашето кафе што ќе ги остави овие ароми внатре.
Со Melitta Pour Over, ќе ја доживеете целата ароматична разновидност на рачно филтрирано кафе и ќе создадете сосема ново ниво на уживање во кафето.
Oвој производ може да се мие во машина за садови.

Спецификации

Бренд
MELITTA

Ананас ID

Шифра на производот
5XSI47W7GC

EAN /   код

EAN /   код
4006508217588
529ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Melita сад за кафе 1*2 premium - Над 800 ароми се наоѓаат во маслата од кафе vo зрно кафе.
Методот на "прелевање“ е совршен начин да го подготвите вашето кафе што ќе ги остави овие ароми внатре.
Со Melitta Pour Over, ќе ја доживеете целата ароматична разновидност на рачно филтрирано кафе и ќе создадете сосема ново ниво на уживање во кафето.
Oвој производ може да се мие во машина за садови.

Спецификации

Бренд
MELITTA

Ананас ID

Шифра на производот
5XSI47W7GC

EAN /   код

EAN /   код
4006508217588
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.