Slike MELITTA Сад за филтер кафе 1*4 Премиум
Slike MELITTA Сад за филтер кафе 1*4 Премиум

MELITTA Сад за филтер кафе 1*4 Премиум

АНАНАС ШОП
552ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Melita сад за филтеркафе 1*4 premium- Централниот дел на Pour Over е држачот за филтер за кафе - без него ништо не е можно.
Овој рачен држач за филтер има два отвори и подобрен распоред на ребрата внатре.
Тие обезбедуваат идеален проток на водата и ви даваат совршена екстракција на кафе.
Тоа значи дека можете да сварите не само една, туку две шолји кафе во исто време.
Oвој производ може да се мие во машина за садови.
Произведено во Германија.

Спецификации

Бренд
MELITTA

Ананас ID

Шифра на производот
1VQI4VE94I

EAN /   код

EAN /   код
4006508217595
552ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Melita сад за филтеркафе 1*4 premium- Централниот дел на Pour Over е држачот за филтер за кафе - без него ништо не е можно.
Овој рачен држач за филтер има два отвори и подобрен распоред на ребрата внатре.
Тие обезбедуваат идеален проток на водата и ви даваат совршена екстракција на кафе.
Тоа значи дека можете да сварите не само една, туку две шолји кафе во исто време.
Oвој производ може да се мие во машина за садови.
Произведено во Германија.

Спецификации

Бренд
MELITTA

Ананас ID

Шифра на производот
1VQI4VE94I

EAN /   код

EAN /   код
4006508217595

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.