0 thumbnail image for MERCEDES Aвтомобил на акумулатор cls 350 црн
1 thumbnail image for MERCEDES Aвтомобил на акумулатор cls 350 црн
2 thumbnail image for MERCEDES Aвтомобил на акумулатор cls 350 црн
Selected image for MERCEDES Aвтомобил на акумулатор cls 350 црн
Selected image for MERCEDES Aвтомобил на акумулатор cls 350 црн
Selected image for MERCEDES Aвтомобил на акумулатор cls 350 црн

MERCEDES Aвтомобил на акумулатор cls 350 црн

ЕНЦИ МЕНЦИ
12.790ДЕН

Опис на производот

АВТОМОБИЛ НА АКУМУЛАТОР MERCEDES BENZ CLS 350 BLACK
За деца над 3 години со максимална тежина до 20 кг.
Далечински - 2,4 GHz - контрола во сите правци.
Предни и задни светла;
Гуми - пластика;
Копчиња за мелодии, MP3 приклучок, Брзина - брзо и бавно;
Батерија - 1*12V7Ah;
Мотор - 2 ЕЕЗ. x 20W;
Отворање врати.
Лиценцирано од Daimler AG.
Големина на производот: 103,5 x 60 x 50 cm.

Големина: 103,5x60x50 cm

Тежина kг: 11,10

Максимална тежина кг: 20

Возраст: 3 години +

Батерија на акумулатор: 12V7Ah

Максимална брзина: 5 km/h

Спецификации

Бренд
MERCEDES

Тежина и димензии

Тежина
13.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Возраст
36м+

Ананас ID

Шифра на производот
3ETQ5394IJ

EAN /   код

EAN /   код
ANK76O5LER
12.790ДЕН

Опис на производот

АВТОМОБИЛ НА АКУМУЛАТОР MERCEDES BENZ CLS 350 BLACK
За деца над 3 години со максимална тежина до 20 кг.
Далечински - 2,4 GHz - контрола во сите правци.
Предни и задни светла;
Гуми - пластика;
Копчиња за мелодии, MP3 приклучок, Брзина - брзо и бавно;
Батерија - 1*12V7Ah;
Мотор - 2 ЕЕЗ. x 20W;
Отворање врати.
Лиценцирано од Daimler AG.
Големина на производот: 103,5 x 60 x 50 cm.

Големина: 103,5x60x50 cm

Тежина kг: 11,10

Максимална тежина кг: 20

Возраст: 3 години +

Батерија на акумулатор: 12V7Ah

Максимална брзина: 5 km/h

Спецификации

Бренд
MERCEDES

Тежина и димензии

Тежина
13.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Возраст
36м+

Ананас ID

Шифра на производот
3ETQ5394IJ

EAN /   код

EAN /   код
ANK76O5LER
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.