Selected image for MERRELL Патики за трчање MTL LONG SKY 2

MERRELL Патики за трчање MTL LONG SKY 2

D Sport
8.999 ДЕНЗаштеда 1.350 ДЕН
7.649ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Жолта

Големина

Опис на производот

Патики за трчање

Спецификации

Бренд
Merrell

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Жолта
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
ZV4QJHPEK6

EAN /   код

EAN /   код
195017998690
8.999 ДЕНЗаштеда 1.350 ДЕН
7.649ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Патики за трчање

Спецификации

Бренд
Merrell

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Жолта
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
ZV4QJHPEK6

EAN /   код

EAN /   код
195017998690
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.