Slike MERRELL Спортска обувка Nova 2 GTX
Slike MERRELL Спортска обувка Nova 2 GTX

MERRELL Спортска обувка Nova 2 GTX

M3D Sportlab
10.190 ДЕНЗаштеда 2.038 ДЕН
8.152ДЕН
Понудата важи од 16/09/2023 до 15/10/2023

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Спортска обувка

Спецификации

Бренд
Merrell

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
44.5

Ананас ID

Шифра на производот
RDCCLLIT8E

EAN /   код

EAN /   код
ANN9INFG75
10.190 ДЕНЗаштеда 2.038 ДЕН
8.152ДЕН
Понудата важи од 16/09/2023 до 15/10/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Спортска обувка

Спецификации

Бренд
Merrell

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
44.5

Ананас ID

Шифра на производот
RDCCLLIT8E

EAN /   код

EAN /   код
ANN9INFG75

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.