0 thumbnail image for MERRELL Женски планинарски чизми BRAVADA 2 TERMO DEMI беж
1 thumbnail image for MERRELL Женски планинарски чизми BRAVADA 2 TERMO DEMI беж
2 thumbnail image for MERRELL Женски планинарски чизми BRAVADA 2 TERMO DEMI беж
3 thumbnail image for MERRELL Женски планинарски чизми BRAVADA 2 TERMO DEMI беж
4 thumbnail image for MERRELL Женски планинарски чизми BRAVADA 2 TERMO DEMI беж
Selected image for MERRELL Женски планинарски чизми BRAVADA 2 TERMO DEMI беж
Selected image for MERRELL Женски планинарски чизми BRAVADA 2 TERMO DEMI беж
Selected image for MERRELL Женски планинарски чизми BRAVADA 2 TERMO DEMI беж
Selected image for MERRELL Женски планинарски чизми BRAVADA 2 TERMO DEMI беж
Selected image for MERRELL Женски планинарски чизми BRAVADA 2 TERMO DEMI беж

MERRELL Женски планинарски чизми BRAVADA 2 TERMO DEMI беж

D Sport
9.899 ДЕНЗаштеда 2.970 ДЕН
6.929ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Беж

Големина

Опис на производот

• Водоотпорни - овие патики се водоотпорни, што значи дека клиентите ќе бидат заштитени од влага и дожд додека планинарите.
• Топлина - патиките се опремени со дополнителна изолација која ќе ја задржи топлината и ќе им овозможи на клиентите да бидат топли во текот на зимата.
• Стабилност - Merrell Air Cushion технологијата во петицата ги апсорбира ударите и обезбедува стабилност при пешачење.
• Зафат - овие патики се дизајнирани за планинарење и имаат добар стисок на различни терени, што ќе ви овозможи да се чувствувате безбедно и стабилно.
• Удобност - патиките се дизајнирани цврсто да се вклопат како патики, давајќи им на клиентите удобност за време на подолгите планинарења.


Женските планинарски чизми Merrell Bravada 2 Thermo Demi се идеален избор за сите авантуристички жени кои сакаат удобност, заштита и стил додека планинарите. Овие патики се специјално дизајнирани за да обезбедат супериорни перформанси и издржливост на сите видови терени.

Со водоотпорна конструкција, овие патики ќе ве заштитат од влага и дожд за време на вашите авантури на отворено. Без разлика на временските услови, овие патики ќе ве одржуваат суви и удобни во текот на целиот ден.

Дополнителната изолација во овие патики овозможува топлина и удобност во текот на студените зимски месеци. Без разлика на температурата, овие патики ќе ве држат топли и самоуверени за време на вашето пешачење.

Технологијата Merrell Air Cushion во петицата на чевелот обезбедува дополнителна стабилност и удобност за време на планинарењето. Оваа технологија апсорбира шок и го намалува заморот на стапалата, овозможувајќи ви да се чувствувате сигурно и стабилно во текот на денот.

Со одлично држење на различни терени, овие патики ќе ви овозможат лесно да се движите и да одржувате рамнотежа додека пешачите. Без разлика на теренот на кој се упатувате, овие патики ќе ви овозможат сигурна влечна сила и безбедност.

Удобноста е клучната карактеристика на овие патики. Со дизајн кој обезбедува удобно вклопување како на патики, овие патики ќе ве удобат при подолги планинарења. Без разлика на растојанието што планирате да го поминете, овие патики ќе ви ја овозможат поддршката и удобноста што ја заслужувате.

Женските планинарски чизми Merrell Bravada 2 Thermo Demisu се совршен избор за сите авантуристички жени кои сакаат комбинација на стил, удобност и перформанси додека планинарите. Не ја пропуштајте можноста да се опремите со овие врвни патики и да уживате во секој чекор од вашата авантура во природа.

Спецификации

Бренд
Merrell

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
5RO72EV5LT

EAN /   код

EAN /   код
195017967078
9.899 ДЕНЗаштеда 2.970 ДЕН
6.929ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Водоотпорни - овие патики се водоотпорни, што значи дека клиентите ќе бидат заштитени од влага и дожд додека планинарите.
• Топлина - патиките се опремени со дополнителна изолација која ќе ја задржи топлината и ќе им овозможи на клиентите да бидат топли во текот на зимата.
• Стабилност - Merrell Air Cushion технологијата во петицата ги апсорбира ударите и обезбедува стабилност при пешачење.
• Зафат - овие патики се дизајнирани за планинарење и имаат добар стисок на различни терени, што ќе ви овозможи да се чувствувате безбедно и стабилно.
• Удобност - патиките се дизајнирани цврсто да се вклопат како патики, давајќи им на клиентите удобност за време на подолгите планинарења.


Женските планинарски чизми Merrell Bravada 2 Thermo Demi се идеален избор за сите авантуристички жени кои сакаат удобност, заштита и стил додека планинарите. Овие патики се специјално дизајнирани за да обезбедат супериорни перформанси и издржливост на сите видови терени.

Со водоотпорна конструкција, овие патики ќе ве заштитат од влага и дожд за време на вашите авантури на отворено. Без разлика на временските услови, овие патики ќе ве одржуваат суви и удобни во текот на целиот ден.

Дополнителната изолација во овие патики овозможува топлина и удобност во текот на студените зимски месеци. Без разлика на температурата, овие патики ќе ве држат топли и самоуверени за време на вашето пешачење.

Технологијата Merrell Air Cushion во петицата на чевелот обезбедува дополнителна стабилност и удобност за време на планинарењето. Оваа технологија апсорбира шок и го намалува заморот на стапалата, овозможувајќи ви да се чувствувате сигурно и стабилно во текот на денот.

Со одлично држење на различни терени, овие патики ќе ви овозможат лесно да се движите и да одржувате рамнотежа додека пешачите. Без разлика на теренот на кој се упатувате, овие патики ќе ви овозможат сигурна влечна сила и безбедност.

Удобноста е клучната карактеристика на овие патики. Со дизајн кој обезбедува удобно вклопување како на патики, овие патики ќе ве удобат при подолги планинарења. Без разлика на растојанието што планирате да го поминете, овие патики ќе ви ја овозможат поддршката и удобноста што ја заслужувате.

Женските планинарски чизми Merrell Bravada 2 Thermo Demisu се совршен избор за сите авантуристички жени кои сакаат комбинација на стил, удобност и перформанси додека планинарите. Не ја пропуштајте можноста да се опремите со овие врвни патики и да уживате во секој чекор од вашата авантура во природа.

Спецификации

Бренд
Merrell

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
5RO72EV5LT

EAN /   код

EAN /   код
195017967078
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.