Slike METALAC Aquabi славина за када платз
Slike METALAC Aquabi славина за када платз

METALAC Aquabi славина за када платз

АНАНАС ШОП
6.290 ДЕНЗаштеда 950 ДЕН
5.340ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Тип: Ѕидна; Состав: Висококвалитетна Легура Со Присуство На Бакар Од Околу 60%

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Oprema za kupatila

Ананас ID

Шифра на производот
9FBPXPNDDZ

EAN /   код

EAN /   код
8600034902558
6.290 ДЕНЗаштеда 950 ДЕН
5.340ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Тип: Ѕидна; Состав: Висококвалитетна Легура Со Присуство На Бакар Од Околу 60%

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Oprema za kupatila

Ананас ID

Шифра на производот
9FBPXPNDDZ

EAN /   код

EAN /   код
8600034902558

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.