Slike METALAC Aquabi славина за лавабо еаси
Slike METALAC Aquabi славина за лавабо еаси

METALAC Aquabi славина за лавабо еаси

АНАНАС ШОП
2.390 ДЕНЗаштеда 360 ДЕН
2.030ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Тип: Стоечка; Состав: Висококвалитетна Легура Со Присуство На Бакар Од Околу 60%

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Oprema za kupatila

Ананас ID

Шифра на производот
LGBPXBN0B6

EAN /   код

EAN /   код
8600034903982
2.390 ДЕНЗаштеда 360 ДЕН
2.030ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Тип: Стоечка; Состав: Висококвалитетна Легура Со Присуство На Бакар Од Околу 60%

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Oprema za kupatila

Ананас ID

Шифра на производот
LGBPXBN0B6

EAN /   код

EAN /   код
8600034903982
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.