Slike METALAC Aquabi Стоечка славина за мијалник Swan gray
Slike METALAC Aquabi Стоечка славина за мијалник Swan gray
Slike METALAC Aquabi Стоечка славина за мијалник Swan gray
Slike METALAC Aquabi Стоечка славина за мијалник Swan gray
Slike METALAC Aquabi Стоечка славина за мијалник Swan gray
Slike METALAC Aquabi Стоечка славина за мијалник Swan gray
Slike METALAC Aquabi Стоечка славина за мијалник Swan gray
Slike METALAC Aquabi Стоечка славина за мијалник Swan gray

METALAC Aquabi Стоечка славина за мијалник Swan gray

АНАНАС ШОП
2.399 ДЕНЗаштеда 359 ДЕН
2.040ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Во составот на телото на славината AQUABI, бакарот учествува со околу 60%, со што се обезбедува висок квалитет на легурата. Керамичките мешалки SEDAL се инсталирани во славините AQUABI, кои обезбедуваат прецизно мешање на водата и долговечност на производот.
Карактеристики:
• Тип: Стоечки
• Големина на конец: M32x1,5
• Аголна димензија (степени): 8
• Дијаметар (mm): fi 50
• Висина (мм): 270
• Друго: Наменето за котли со висок притисок

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Boja
Сива
Zemlja porekla
Кина
Tip montaže
Стоејќи

Ананас ID

Шифра на производот
ZIEDW1QP02

EAN /   код

EAN /   код
8600034906754
2.399 ДЕНЗаштеда 359 ДЕН
2.040ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Во составот на телото на славината AQUABI, бакарот учествува со околу 60%, со што се обезбедува висок квалитет на легурата. Керамичките мешалки SEDAL се инсталирани во славините AQUABI, кои обезбедуваат прецизно мешање на водата и долговечност на производот.
Карактеристики:
• Тип: Стоечки
• Големина на конец: M32x1,5
• Аголна димензија (степени): 8
• Дијаметар (mm): fi 50
• Висина (мм): 270
• Друго: Наменето за котли со висок притисок

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Boja
Сива
Zemlja porekla
Кина
Tip montaže
Стоејќи

Ананас ID

Шифра на производот
ZIEDW1QP02

EAN /   код

EAN /   код
8600034906754

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.