Slike METALAC Далбоко тенџере принц 24 со капак петел
Slike METALAC Далбоко тенџере принц 24 со капак петел

METALAC Далбоко тенџере принц 24 со капак петел

Меркур
1.879ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

Емајлираниот сад е докажан класик од сите домаќинства. Длабокото тенџере од МЕТАЛАЦ е изработено од висококвалитетен емајл и затоа одговара на сите видови кујни. Тој е отпорен на гребнатини . Импресивен дизајн со мотив на петел.
Димензија Ф24см, доаѓа со капак.

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Тип на производ
Повеќенаменски саксии
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
8OMSPDX3YD

EAN /   код

EAN /   код
860003412047
1.879ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Емајлираниот сад е докажан класик од сите домаќинства. Длабокото тенџере од МЕТАЛАЦ е изработено од висококвалитетен емајл и затоа одговара на сите видови кујни. Тој е отпорен на гребнатини . Импресивен дизајн со мотив на петел.
Димензија Ф24см, доаѓа со капак.

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Тип на производ
Повеќенаменски саксии
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
8OMSPDX3YD

EAN /   код

EAN /   код
860003412047
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.