Slike METALAC DISNEY длабоко тенџере принц 20цм/4.4л со капак декор 3052
Slike METALAC DISNEY длабоко тенџере принц 20цм/4.4л со капак декор 3052

METALAC DISNEY длабоко тенџере принц 20цм/4.4л со капак декор 3052

АНАНАС ШОП
1.229 ДЕНЗаштеда 179 ДЕН
1.050ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

дијаметар 20цм; волумен 4.4л

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Бела
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
20 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
DTZ32QGRU2

EAN /   код

EAN /   код
8600034172135
1.229 ДЕНЗаштеда 179 ДЕН
1.050ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

дијаметар 20цм; волумен 4.4л

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Бела
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
20 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
DTZ32QGRU2

EAN /   код

EAN /   код
8600034172135

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.