Slike METALAC длабоко тенџере имеприал 24цм/6л со капак декор 3223
Slike METALAC длабоко тенџере имеприал 24цм/6л со капак декор 3223

METALAC длабоко тенџере имеприал 24цм/6л со капак декор 3223

АНАНАС ШОП
1.730ДЕН

Боја:Крем

Информации за испорака

Опис на производот

дијаметар 24цм; волумен 6л; висина 145мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Крем
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
24 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
ZXZ32SIDYZ

EAN /   код

EAN /   код
8600034192263
1.730ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

дијаметар 24цм; волумен 6л; висина 145мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Крем
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
24 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
ZXZ32SIDYZ

EAN /   код

EAN /   код
8600034192263

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.