Slike METALAC Длабоко тенџере класично 30цм/12.5л со капак тегет
Slike METALAC Длабоко тенџере класично 30цм/12.5л со капак тегет

METALAC Длабоко тенџере класично 30цм/12.5л со капак тегет

АНАНАС ШОП
1.900 ДЕНЗаштеда 290 ДЕН
1.610ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 30цм; Волумен 12.5л; Висина 180мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
7ODZXIEDUU

EAN /   код

EAN /   код
8600034186903
1.900 ДЕНЗаштеда 290 ДЕН
1.610ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 30цм; Волумен 12.5л; Висина 180мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
7ODZXIEDUU

EAN /   код

EAN /   код
8600034186903
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.