Slike METALAC Длабоко тенџере класично 32цм/16л со капак тегет
Slike METALAC Длабоко тенџере класично 32цм/16л со капак тегет

METALAC Длабоко тенџере класично 32цм/16л со капак тегет

АНАНАС ШОП
2.229 ДЕНЗаштеда 335 ДЕН
1.894ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 32цм; Волумен 16л; Висина 200мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
88EZXF4GRY

EAN /   код

EAN /   код
8600034186828
2.229 ДЕНЗаштеда 335 ДЕН
1.894ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 32цм; Волумен 16л; Висина 200мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
88EZXF4GRY

EAN /   код

EAN /   код
8600034186828

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.