Slike METALAC Длабоко тенџере класично 34цм/23.5л со капак тегет
Slike METALAC Длабоко тенџере класично 34цм/23.5л со капак тегет

METALAC Длабоко тенџере класично 34цм/23.5л со капак тегет

АНАНАС ШОП
2.869 ДЕНЗаштеда 431 ДЕН
2.438ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 34цм; Волумен 23.5л; Висина 254мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
D0EZXK186K

EAN /   код

EAN /   код
8600034186941
2.869 ДЕНЗаштеда 431 ДЕН
2.438ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 34цм; Волумен 23.5л; Висина 254мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
D0EZXK186K

EAN /   код

EAN /   код
8600034186941

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.