Slike METALAC Длабоко тенџере принц 16см/2.3 л капини
Slike METALAC Длабоко тенџере принц 16см/2.3 л капини

METALAC Длабоко тенџере принц 16см/2.3 л капини

Меркур
870ДЕН

Боја:Беж

Информации за испорака

Опис на производот

Димензија 16см
Капацитет 2,3 л
Материјал Емајлиран челик
Боја крем
Материјасл на капак стакло
Дното на тенџерето е изработено од челичен лист со највисок квалитет кој овозможува брзо ширење на топлината и ја зачувува енергијата.
Внатрешниот и надворешниот емајл се отпорни на носење и пожулувања. Таа е исклучително мазна и ги спречува бактериите да се задржат.
Јадењата од емајл садовите се долготрајни, отпорни на хемиски ефекти и се лесни и едноставни за одржување. Може да се користи на сите грејни тела, вклучувајќи и индукција.

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Тип на производ
Повеќенаменски саксии
Боја на производот
Беж

Ананас ID

Шифра на производот
EEKSPXYMKB

EAN /   код

EAN /   код
860003416787
870ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Димензија 16см
Капацитет 2,3 л
Материјал Емајлиран челик
Боја крем
Материјасл на капак стакло
Дното на тенџерето е изработено од челичен лист со највисок квалитет кој овозможува брзо ширење на топлината и ја зачувува енергијата.
Внатрешниот и надворешниот емајл се отпорни на носење и пожулувања. Таа е исклучително мазна и ги спречува бактериите да се задржат.
Јадењата од емајл садовите се долготрајни, отпорни на хемиски ефекти и се лесни и едноставни за одржување. Може да се користи на сите грејни тела, вклучувајќи и индукција.

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Тип на производ
Повеќенаменски саксии
Боја на производот
Беж

Ананас ID

Шифра на производот
EEKSPXYMKB

EAN /   код

EAN /   код
860003416787
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.