Slike METALAC длабоко тенџере стандард 20цм/4л со капак декор 3209
Slike METALAC длабоко тенџере стандард 20цм/4л со капак декор 3209

METALAC длабоко тенџере стандард 20цм/4л со капак декор 3209

АНАНАС ШОП
1.110 ДЕНЗаштеда 170 ДЕН
940ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

дијаметар 20цм; волумен 4л; висина 130мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сива
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
20 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
NAZ32RE0S4

EAN /   код

EAN /   код
8600034185166
1.110 ДЕНЗаштеда 170 ДЕН
940ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

дијаметар 20цм; волумен 4л; висина 130мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сива
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
20 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
NAZ32RE0S4

EAN /   код

EAN /   код
8600034185166
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.