Slike METALAC длабоко тенџере стандард 24цм/6.75л со капак декор 2086
Slike METALAC длабоко тенџере стандард 24цм/6.75л со капак декор 2086

METALAC длабоко тенџере стандард 24цм/6.75л со капак декор 2086

АНАНАС ШОП
1.222 ДЕНЗаштеда 182 ДЕН
1.040ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

дијаметар 24цм; волумен 6.75л; висина 155мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Црвена
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
24 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
310423YEF2

EAN /   код

EAN /   код
8600034203402
1.222 ДЕНЗаштеда 182 ДЕН
1.040ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

дијаметар 24цм; волумен 6.75л; висина 155мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Црвена
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
24 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
310423YEF2

EAN /   код

EAN /   код
8600034203402
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.