Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1
Slike METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1

METALAC Imperial lux Сет за готвење 8/1

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
10.000 ДЕНЗаштеда 3.510 ДЕН
6.490ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Крем

Информации за испорака

Опис на производот

METALAC Длабоко тенџере имеприал 16цм/1.9л со капак декор 3223
•Дијаметар 16цм
•Волумен 1.9л
•Висина 100мм

METALAC Длабоко тенџере имеприал 20цм/3.5л со капак декор 3223
•Дијаметар 20цм
•Волумен 3.5л
•Висина 120мм

METALAC Длабоко тенџере имеприал 24цм/6л со капак декор 3223
•Дијаметар 24цм
•Волумен 6л
•Висина 145мм

METALAC Ѓезве 4/0.4л декор 3223
•Дијаметар 9цм
•Волумен 0.4л
•Висина 88мм

METALAC Ѓезве 7/0.7л декор 3223
•Дијаметар 11цм
•Волумен 0.7л
•Висина 105мм

METALAC Касерола империал 16цм/1.9л декор 3223
•Дијаметар 16цм
•Волумен 1.9л
•Висина 100мм

METALAC Лонец имеприал 20цм/5.1л со капак декор 3223
•Дијаметар 20цм
•Волумен 5.1л
•Висина 170мм

METALAC Тепсија 28цм декор 3223
•Дијаметар 28цм
•Висина 55мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
KFH5UU833L

EAN /   код

EAN /   код
ANYUAFPSD3
10.000 ДЕНЗаштеда 3.510 ДЕН
6.490ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

METALAC Длабоко тенџере имеприал 16цм/1.9л со капак декор 3223
•Дијаметар 16цм
•Волумен 1.9л
•Висина 100мм

METALAC Длабоко тенџере имеприал 20цм/3.5л со капак декор 3223
•Дијаметар 20цм
•Волумен 3.5л
•Висина 120мм

METALAC Длабоко тенџере имеприал 24цм/6л со капак декор 3223
•Дијаметар 24цм
•Волумен 6л
•Висина 145мм

METALAC Ѓезве 4/0.4л декор 3223
•Дијаметар 9цм
•Волумен 0.4л
•Висина 88мм

METALAC Ѓезве 7/0.7л декор 3223
•Дијаметар 11цм
•Волумен 0.7л
•Висина 105мм

METALAC Касерола империал 16цм/1.9л декор 3223
•Дијаметар 16цм
•Волумен 1.9л
•Висина 100мм

METALAC Лонец имеприал 20цм/5.1л со капак декор 3223
•Дијаметар 20цм
•Волумен 5.1л
•Висина 170мм

METALAC Тепсија 28цм декор 3223
•Дијаметар 28цм
•Висина 55мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
KFH5UU833L

EAN /   код

EAN /   код
ANYUAFPSD3

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.