Slike METALAC INKO Гранитен мијалник хквадро плус 770х500 ф90 црна
Slike METALAC INKO Гранитен мијалник хквадро плус 770х500 ф90 црна

METALAC INKO Гранитен мијалник хквадро плус 770х500 ф90 црна

АНАНАС ШОП
10.499 ДЕНЗаштеда 1.569 ДЕН
8.930ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Линија: Хквадро Плус;
Материјал: Хгранит;
Мера За Ормарче: ≥500мм;
Димензија: 770х500мм;
Отвор За Сифон: ∅90мм;
Длабина На Корито: 190мм;
Додаток: Сифон ∅90мм

Спецификации

Бренд
METALAC INKO

Karakteristike

Boja
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
P4OWXLY6KK

EAN /   код

EAN /   код
8600034086388
10.499 ДЕНЗаштеда 1.569 ДЕН
8.930ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Линија: Хквадро Плус;
Материјал: Хгранит;
Мера За Ормарче: ≥500мм;
Димензија: 770х500мм;
Отвор За Сифон: ∅90мм;
Длабина На Корито: 190мм;
Додаток: Сифон ∅90мм

Спецификации

Бренд
METALAC INKO

Karakteristike

Boja
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
P4OWXLY6KK

EAN /   код

EAN /   код
8600034086388
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.