Slike METALAC INKO Иноксен мијалник аурора 2д 790х500 ф90
Slike METALAC INKO Иноксен мијалник аурора 2д 790х500 ф90

METALAC INKO Иноксен мијалник аурора 2д 790х500 ф90

АНАНАС ШОП
6.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Инокс;
Мера За Ормарче: ≥800мм;
Димензија: 790х500мм;
Отвор За Сифон: ∅90мм;
Длабина На Корито: 200мм;
Површина: Полирана;
Се Испорачува Без Сифон

Спецификации

Бренд
METALAC INKO

Ананас ID

Шифра на производот
PUNWXX1MSF

EAN /   код

EAN /   код
8600034138605
6.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Инокс;
Мера За Ормарче: ≥800мм;
Димензија: 790х500мм;
Отвор За Сифон: ∅90мм;
Длабина На Корито: 200мм;
Површина: Полирана;
Се Испорачува Без Сифон

Спецификации

Бренд
METALAC INKO

Ананас ID

Шифра на производот
PUNWXX1MSF

EAN /   код

EAN /   код
8600034138605

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.