Slike METALAC INKO Иноксен мијалник нера практик 2д 790х500 ф90
Slike METALAC INKO Иноксен мијалник нера практик 2д 790х500 ф90

METALAC INKO Иноксен мијалник нера практик 2д 790х500 ф90

АНАНАС ШОП
5.290 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
4.490ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Инокс;
Мера За Ормарче: ≥800мм;
Димензија: 790х500мм;
Отвор За Сифон: ∅90мм;
Длабина На Корито: 180мм;
Површина: Мат;
Се Испорачува Без Сифон

Спецификации

Бренд
METALAC INKO

Ананас ID

Шифра на производот
Z6OWXT0SQ0

EAN /   код

EAN /   код
8600034138629
5.290 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
4.490ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Инокс;
Мера За Ормарче: ≥800мм;
Димензија: 790х500мм;
Отвор За Сифон: ∅90мм;
Длабина На Корито: 180мм;
Површина: Мат;
Се Испорачува Без Сифон

Спецификации

Бренд
METALAC INKO

Ананас ID

Шифра на производот
Z6OWXT0SQ0

EAN /   код

EAN /   код
8600034138629

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.