Slike METALAC класичен длабоко тенџере 14цм/1.5л со капак декор 3349
Slike METALAC класичен длабоко тенџере 14цм/1.5л со капак декор 3349

METALAC класичен длабоко тенџере 14цм/1.5л со капак декор 3349

АНАНАС ШОП
719 ДЕНЗаштеда 109 ДЕН
610ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

дијаметар 14цм; волумен 1.5л; висина 118мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Бела
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
14 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
V7042101P2

EAN /   код

EAN /   код
8600034200739
719 ДЕНЗаштеда 109 ДЕН
610ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

дијаметар 14цм; волумен 1.5л; висина 118мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Бела
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
14 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
V7042101P2

EAN /   код

EAN /   код
8600034200739
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.