Selected image for METALAC класичен длабоко тенџере 14цм/1.5л со капак декор 3351

METALAC класичен длабоко тенџере 14цм/1.5л со капак декор 3351

AНАНАС ШОП
729 ДЕНЗаштеда 109 ДЕН
620ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

дијаметар 14цм; волумен 1.5л; висина 118мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Бела
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
14 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
DSZ32VZR18

EAN /   код

EAN /   код
8600034200883
729 ДЕНЗаштеда 109 ДЕН
620ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

дијаметар 14цм; волумен 1.5л; висина 118мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Бела
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
14 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
DSZ32VZR18

EAN /   код

EAN /   код
8600034200883
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.