Slike METALAC класична чинија 18цм/1.5л декор 3321
Slike METALAC класична чинија 18цм/1.5л декор 3321

METALAC класична чинија 18цм/1.5л декор 3321

АНАНАС ШОП
509 ДЕНЗаштеда 79 ДЕН
430ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

дијаметар 18цм; волумен 1.5л; висина 67мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Tanjiri za ručavanje
Boja
Црвена
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
18 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
CP042JEC6U

EAN /   код

EAN /   код
8600034197428
509 ДЕНЗаштеда 79 ДЕН
430ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

дијаметар 18цм; волумен 1.5л; висина 67мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Tanjiri za ručavanje
Boja
Црвена
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
18 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
CP042JEC6U

EAN /   код

EAN /   код
8600034197428

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.