Selected image for METALAC класично лонче 8цм/0.37л декор 3351

METALAC класично лонче 8цм/0.37л декор 3351

AНАНАС ШОП
379 ДЕНЗаштеда 59 ДЕН
320ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

дијаметар 8цм; волумен 0.37л; висина 80мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Posude - šolje
Boja
Бела
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
8 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
89Z329DCBC

EAN /   код

EAN /   код
8600034200784
379 ДЕНЗаштеда 59 ДЕН
320ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

дијаметар 8цм; волумен 0.37л; висина 80мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Posude - šolje
Boja
Бела
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
8 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
89Z329DCBC

EAN /   код

EAN /   код
8600034200784
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.