Slike METALAC класично плитко тенџере 24цм/4.5л со капак декор 3321
Slike METALAC класично плитко тенџере 24цм/4.5л со капак декор 3321

METALAC класично плитко тенџере 24цм/4.5л со капак декор 3321

АНАНАС ШОП
1.090ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

дијаметар 24цм; волумен 4.5л; висина 100мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Црвена
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
24 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
DN042OLL78

EAN /   код

EAN /   код
8600034197121
1.090ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

дијаметар 24цм; волумен 4.5л; висина 100мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Црвена
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
24 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
DN042OLL78

EAN /   код

EAN /   код
8600034197121

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.