Slike METALAC Лонец инокс експрес 5л
Slike METALAC Лонец инокс експрес 5л

METALAC Лонец инокс експрес 5л

АНАНАС ШОП
6.490 ДЕНЗаштеда 980 ДЕН
5.510ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 24цм; Волумен 5л; Висина 125мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Тип на производ
Шпорети под притисок
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
PSDZX07OX7

EAN /   код

EAN /   код
8600034109841
6.490 ДЕНЗаштеда 980 ДЕН
5.510ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 24цм; Волумен 5л; Висина 125мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Тип на производ
Шпорети под притисок
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
PSDZX07OX7

EAN /   код

EAN /   код
8600034109841
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.