Slike METALAC лонец инокс професионал 24цм/7.9л со капак
Slike METALAC лонец инокс професионал 24цм/7.9л со капак

METALAC лонец инокс професионал 24цм/7.9л со капак

АНАНАС ШОП
2.640 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
2.240ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 24цм; Волумен 7.9л; Висина 160мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Tip proizvoda
Višenamenski lonci
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
ONDZX8YFNQ

EAN /   код

EAN /   код
8600034155268
2.640 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
2.240ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 24цм; Волумен 7.9л; Висина 160мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Tip proizvoda
Višenamenski lonci
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
ONDZX8YFNQ

EAN /   код

EAN /   код
8600034155268

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.