Slike METALAC Лонец класичен 24цм/9л со капак тегет
Slike METALAC Лонец класичен 24цм/9л со капак тегет

METALAC Лонец класичен 24цм/9л со капак тегет

АНАНАС ШОП
1.390 ДЕНЗаштеда 209 ДЕН
1.181ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 24цм; Волумен 9л; Висина 208мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Višenamenski lonci
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
J2FZXW1GWX

EAN /   код

EAN /   код
8600034186965
1.390 ДЕНЗаштеда 209 ДЕН
1.181ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 24цм; Волумен 9л; Висина 208мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Višenamenski lonci
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
J2FZXW1GWX

EAN /   код

EAN /   код
8600034186965

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.