Slike METALAC Лонец класичен 28цм/15л со капак тегет
Slike METALAC Лонец класичен 28цм/15л со капак тегет

METALAC Лонец класичен 28цм/15л со капак тегет

АНАНАС ШОП
2.220 ДЕНЗаштеда 333 ДЕН
1.887ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 28цм; Волумен 15л; Висина 250мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
UREZXLA29I

EAN /   код

EAN /   код
8600034186842
2.220 ДЕНЗаштеда 333 ДЕН
1.887ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 28цм; Волумен 15л; Висина 250мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
UREZXLA29I

EAN /   код

EAN /   код
8600034186842

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.