Slike METALAC Мијалник гранит квадро 40 500х400 беж
Slike METALAC Мијалник гранит квадро 40 500х400 беж

METALAC Мијалник гранит квадро 40 500х400 беж

Меркур
6.930ДЕН

Боја:Беж

Информации за испорака

Опис на производот

METALAC Садопер гранит квадро 40 500х400 беж

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Боја на производот
Беж

Ананас ID

Шифра на производот
UG8GJXCCPC

EAN /   код

EAN /   код
860003410059
6.930ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

METALAC Садопер гранит квадро 40 500х400 беж

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Боја на производот
Беж

Ананас ID

Шифра на производот
UG8GJXCCPC

EAN /   код

EAN /   код
860003410059
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.