Slike METALAC Плитко тенџере класично 30цм/9л со капак тегет
Slike METALAC Плитко тенџере класично 30цм/9л со капак тегет

METALAC Плитко тенџере класично 30цм/9л со капак тегет

АНАНАС ШОП
1.690 ДЕНЗаштеда 254 ДЕН
1.436ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 30цм; Волумен 9л; Висина 126мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
W3FZXTXWK9

EAN /   код

EAN /   код
8600034186989
1.690 ДЕНЗаштеда 254 ДЕН
1.436ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 30цм; Волумен 9л; Висина 126мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
W3FZXTXWK9

EAN /   код

EAN /   код
8600034186989

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.