Slike METALAC Плитко тенџере класично 34цм/12.5л со капак тегет
Slike METALAC Плитко тенџере класично 34цм/12.5л со капак тегет

METALAC Плитко тенџере класично 34цм/12.5л со капак тегет

АНАНАС ШОП
2.190 ДЕНЗаштеда 329 ДЕН
1.861ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 34цм; Волумен 12.5л; Висина 144мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
O0FZX059ZX

EAN /   код

EAN /   код
8600034187009
2.190 ДЕНЗаштеда 329 ДЕН
1.861ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 34цм; Волумен 12.5л; Висина 144мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
O0FZX059ZX

EAN /   код

EAN /   код
8600034187009

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.