Slike METALAC Плитко тенџере класично 36цм/15л со капак тегет
Slike METALAC Плитко тенџере класично 36цм/15л со капак тегет

METALAC Плитко тенџере класично 36цм/15л со капак тегет

АНАНАС ШОП
2.469 ДЕНЗаштеда 371 ДЕН
2.098ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 36цм; Волумен 15л; Висина 148мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
KKDZX25YI3

EAN /   код

EAN /   код
8600034186927
2.469 ДЕНЗаштеда 371 ДЕН
2.098ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 36цм; Волумен 15л; Висина 148мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
KKDZX25YI3

EAN /   код

EAN /   код
8600034186927

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.