Slike METALAC Плитко тенџере класично 40цм/16л сино
Slike METALAC Плитко тенџере класично 40цм/16л сино

METALAC Плитко тенџере класично 40цм/16л сино

АНАНАС ШОП
2.200 ДЕНЗаштеда 330 ДЕН
1.870ДЕН
Понудата важи од 16/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 40цм; Волумен 16л; Висина 138мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
ZGEZXHSYZS

EAN /   код

EAN /   код
8600034000254
2.200 ДЕНЗаштеда 330 ДЕН
1.870ДЕН
Понудата важи од 16/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 40цм; Волумен 16л; Висина 138мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
ZGEZXHSYZS

EAN /   код

EAN /   код
8600034000254

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.