Slike METALAC Плитко тенџере класично 44цм/20л сино
Slike METALAC Плитко тенџере класично 44цм/20л сино

METALAC Плитко тенџере класично 44цм/20л сино

АНАНАС ШОП
2.400 ДЕНЗаштеда 360 ДЕН
2.040ДЕН
Понудата важи од 16/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 44цм; Волумен 20л; Висина 145мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
QRDZXPYS8H

EAN /   код

EAN /   код
8600034001466
2.400 ДЕНЗаштеда 360 ДЕН
2.040ДЕН
Понудата важи од 16/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 44цм; Волумен 20л; Висина 145мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
QRDZXPYS8H

EAN /   код

EAN /   код
8600034001466

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.